Bonding Diş Fiyatları

0
2916
Bonding Diş

Neden Bonding?

Son dönemde en fazla uygulanan diş tedavisi yöntemleri arasına ismini yazdıran bonding kesinlikle dişe hiçbir şekilde zarar verilmeden tamir edilmesini içermektedir. Bu amaç için özel olarak geliştirilen bir malzeme olan bonding hamurumsu bir kıvama sahiptir. Bu macun diş yüzeyine uygulanır ve daha sonra estetik bir görünüm elde edilmesini sağlamak amacı ile şekillendirilerek son işlem olarak sertleştirilmektedir. Bu sayede diş yüzeyi üzerinde bulunan leke, küçük çatlaklar ve kırıklar ile diş rengi farklılıkları tedavi edilmektedir. Bu yöntemi bu kadar çok öne çıkaran en önemli etken işlemin çok kısa sürmesi ve aynı gün içerisinde birden fazla dişin tedavi edilebilmesidir. Yine fiyat açısından bonding fiyatları oldukça ekonomiktir.

Bonding Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde estetik kaygıların çok daha yoğun bir hale gelmesi sonucunda sağlıklı ve bakımlı dişlere sahip olmak isteyen kişilerin sayıları da büyük oranda artmaktadır. Ancak estetik operasyonların devlet tarafından karşılanmaması ve yüksek maliyetlere sahip olması herkesin bu fırsattan yararlanamamasına neden olmaktadır. Oysaki geliştirilen son yöntem olan bonding fiyatları açısından fırsat eşitliği sağlamakta ve aynı etkiyi gösteren porselen diş kaplamaları ile kıyaslandığında çok daha ekonomik fiyat aralıkları sunmaktadır. Diş merkezimiz sunduğu kaliteli hizmeti daha genel bir kullanıcı yüzdesine yayabilmek amacı ile hem fiyat belirleme konusunda çok hassas davranmakta hem de hastalarımıza ödeme kolaylığı sunmaktadır. Yine SGK hastalarına kurumumuzda ekstra indirim hakları verilmekte ve bu sayede diş tedavilerini güvenebilecekleri bir sağlık merkezinde çok daha ekonomik fiyatlar ile alma imkânı verilmektedir.

Bonding Güvenilir Bir Yöntem Midir?

Bonding ülkemizde yeni yeni popüler olmaya başlayan bir uygulama olarak öne çıksa da yurt dışında uzun süredir kullanılmaktadır ve şimdiye kadar hiçbir olumsuz etkisi rapor edilmemiştir. Diş hekimleri tarafından hastalarına sıklıkla tavsiye edilmesi de bu yöntemin güvenirliğini gözler önüne sermesi açısından önemlidir. Kişilere estetik bir uygulamayı son derece ekonomik fiyatlarla sunan bonding fiyatları ile de dikkat çekmekte ve kullanıcılarına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uygulamasının pratik ve kısa süreli olması, fiyatlarının ekonomik olması, doğal diş görünümü sağlaması, şekil bozukluklarını tamamen ortadan kaldırması ise bu yöntemin kullanıcılarına sunduğu avantajlar arasında bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin