Zirkonyum Kaplama Fiyatları

1
3229
zirkonyum kaplama fiyatları

Estetik açısından çok daha başarılı sonuçlar alınması nedeni ile son dönemde diş kaplama alanında en çok tercih edilen zirkonyum aynı zamanda düşen fiyatları ile de dikkat çekmektedir.  Ancak zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka fiyattan önce kaliteye dikkat etmeleri ve asla piyasanın çok altına hizmet sunan diş hekimlerini tercih etmemeleri gerekmektedir. Burada önemli olan en kaliteli hizmetin mümkün olan ekonomik fiyatlarla alınmasını sağlamaktır.

Çünkü zirkonyum çok güçlü bir madde olsa da hatalı işçilikle uygulanması durumunda kaplamadan alınacak verimde düşük olacaktır. Bu nedenle yüksek işçilik kalitesi uygulanacağından emin olunduktan sonra zirkonyum kaplama diş yapılmasının tercih edilmesi en yüksek verimin alınmasını garanti altına alacaktır. Bugün incelendiğinde Zirkonyum diş Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere hemen hemen Türkiye’nin tümünde diş kaplaması yaptırmak isteyen kişilerin ilk tercihleri olduğu görülmektedir.

Ancak pek çok kişi zirkonyum kaplama yaptırmak istemesine rağmen talep edilen zirkonyum diş kaplama fiyatları nedeni ile bu isteklerini yerine getirmek konusunda kararsız kalmaktadır. Ancak bilinmelidir ki iyi bir diş hekimi tarafından doğru bir şekilde uygulanan zirkonyum dişler ağızınızda uzun yıllar boyunca sizinle kalacak ve gerçek dişlerinizi aratmayacak kadar kaliteli bir çözüm önerisidir ve ödediğiniz her kuruşu sonuna kadar hak edecektir. Bu nedenle diş kaplaması yaptırmak isteyen kişilerin zirkonyum diş kaplama yapılması önerilmektedir.

1 YORUM

  1. Iyi gunler ön sekiz ust dislerime zirkonyum kaplama yaptirmayi dusunuyorum netteki resimler gibi gercekten oluyor mu ayrica maliyet ucretini ve kac gunde biter saygilarimla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin