Zirkonyum Diş Fiyatları

4
2425

Dişlerinde ki sorunları giderme konusunda çeşitli yolları araştıran çoğu kimse, ilk olarak porselen diş seçeneği ile karşılaşır. Akabinde ise son dönemlerde çok daha popüler bir konuma gelen zirkonyum seçeneği ile karşılaşır. Bizlerde ülkemizde en çok tercih edilen porselen diş ve ardından gelen zirkonyum konusunda sizlere gerek fiyat, gerekse de arada ki fark konusunda bilgiler sunmaya çalışacağız. Dilerseniz ilk olarak fiyat konusundan başlayalım. Nitekim zirkonyumdisistanbul.com ziyaretçilerinin bizlere yönelttiği en temel sorulardan birisi de fiyatlar oluyor.

Zirkonyum Fiyatları Nedir?

Öncelikle bu konuda kesin ve net bir fiyat veremeyeceğimizi belirtmek isteriz. Zira bu seçenek, ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan ve fiyat konusunda hekime göre bazı değişiklikler gösterebilen bir yöntemdir. Bu nedenle doğru ve gerçek bir fiyat bilgisi almak adına, önce mutlaka bir diş hekimine danışmalısınız. Her ne kadar net bir fiyat bilgisi veremesek de, zirkonyum fiyatları konusunda bazı önemli noktalardan bahsedebiliriz. Örneğin, zirkonyum seçeneği porselen diş seçeneğine oranla biraz daha pahalıdır. Bunun nedeni ile, dişlerin altında metal seçenek erine özel zirkonyum kullanımıdır. Zirkonyum, metale göre ve diğer klasik personel diş gibi yöntemlerde kullanılan seçeneklere göre çok daha estetik, çok daha sağlam bir yapıdadır. Böyle olması nedeniyle fiyat konusunda da doğal olarak bir artış söz konusudur. Fakat dediğimiz gibi, bu artış çok ciddi bir artış değildir ve zirkonyum fiyatları noktasında da en doğru bilgiyi, hizmet almak için tercih edeceğiniz diş hekimi sizlere verecektir.

Bizim önerimiz, zirkonyum fiyatları her ne olursa olsun; mutlaka bu seçeneğin tercih edilmesidir. Zira estetik açıdan dediğimiz gibi daha doğru bir tercih olması, en önemlisi de daha sağlam bir seçenek olması, sizlere uzun süre herhangi bir sıkıntı yaşamadan, rahatlıkla kullanma olanağı sunar. İleri de herhangi bir sorundan dolayı tekrar dişin o bölgesinde problem yaşama olasılığı çok daha düşüktür. Böylelikle zirkonyum fiyatları her ne olursa olsun, tercih eden kişiyi tatmin edici bir sağlam yapıya sahiptir.

4 YORUMLAR

  1. ben karımın öndişlerini zirkonyum kaplatmak istiyorum daha önce beraber çalıştıgım size sevda hanım dişlerini yaptırmıştı sevda sayılan sizin estetisyeniniz erdem bey yapmış sevda hanıma yaptıgınız fiyattan bizede yaparmısınız transparan olan diş çalışmasından istiyoruz saygılarım la meyil veyahut tl den ulaşa bilirsiniz iyi çalışmalar……

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin