Zirkonyum Diş

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplama

Son yıllarda diş kaplaması için en sık kullanılan yöntemler arasında yer alan zirkonyum kaplama son derece sağlam olmasına rağmen kolay işlenebilen bir madde olması nedeni ile tercih edilmektedir. Yine şeffaf yapıya sahip olması ve ışığı geçirmesi zirkonyumu hem sağlıklı hem de görsel açıdan vazgeçilmez kılmaktadır. Aslında zirkonyum tek başına bir kaplama malzemesi değildir ve kaplamanın altında kullanılmaktadır.

Genelde porselen kuronlar ile beraber uygulanmakta olan zirkonyum kaplama diş estetik açıdan gerçek dişler ile ayırt edilemeyecek kadar başarılı sonuçlar vermektedir. Üstelik zirkonyumun yapısı gereği hiçbir alerjik etki göstermemesi özellikle de metal alerjisi olan kişilerin güvenerek diş kaplaması yaptırmalarını sağlamaktadır. Üstelik çok uzun ömürlü olması zirkonyum kaplama fiyatları ile kıyaslandığında son derece ekonomik bir çözüm olduğunu ortaya koymaktadır.

Çünkü zirkonyum kaplamanın ömrü diğer kaplama ürünleri ile kıyaslanamayacak kadar uzundur. Üstelik ışığı geçiren bir yapıya sahip olması nedeni ile Zirkonyum diş kaplaması çok daha sağlıklıdır ve bu yapısı nedeni ile diş hekimleri tarafından daha sık kullanılmaktadır. Diş kaplaması yaptırmak isteyen herkes zirkonyum kaplama yaptırmayı tercih edebilmektedir. Zirkonyum yalıtkan bir madde olması nedeni ile kaplama sonrası yaşanan sıcak soğuk hassasiyetinin yaşanmasını engellemekte ve kaplama yaptıran kişilerin daha konforlu bir şeklide kaplama dişlerini kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Özelliklede iyi bir diş hekimi tarafından yapılan kaliteli zirkonyum kaplamalar doğal dişinizi size aratmayacak kadar konforlu çözüm önerileri olacaktır.

'Zirkonyum Kaplama' toplam 3 yorum

 1. 29 Ocak 2016 @ 03:53

  Iyi günler ben umut. Benim sol ön dişim kırık ben bu yaz okullar yokken dişime kaplama yaptirmak istiyorum. Zirkonyum kaplama iyi dediler fakat ben kapattığım dişim diğer dişlerime nasıl uyum sağlıyabilicek ayni renkte olucaklarmı bunu merak ettim eğer cevaplarsaniz çok teşekkür ederim iyi günler

 2. 27 Eylül 2017 @ 19:02

  Dis kaplama yaptirmak istiyorum belirli Bir fiyatiniz varmi??

  Birde Kac gün sürüyor???

  Iyi günler

 3. 8 Kasım 2017 @ 08:37

  Mrb fiyatını öğrenebilirmiyim bir diş nekadar tutuyo hızlı cevap verirseniz sevinirim

Düşüncelerinizi paylaşmak istermisiniz?

Email adresiniz gözükmeyecek ve kimseyle paylaşılmayacaktır.

Zirkonyum Diş | İmplant Diş | Porselen Diş

© Copyright 2014 - Web Tasarım