Zirkonyum Diş İstanbul

Zirkonyum Diş İstanbul

Ağız ve Diş sağlığı konusunda tecrübelerimizi aktardığımız bu web sitemizde aynı zamanda sektördeki son teknolojileri takip ederek en doğru bilgileri vermeyi amaçlamaktayız.

Estetik diş hekimliği alanına giren zirkonyum diş, implant, ortodonti (diş teli), porselen diş, estetik dolgu, lamine diş, diş eti estetiği tedavilerinin yanında çene cerrahisi, kanal tedavisi gibi alanlarda hizmet verebilme kapasitemiz mevcuttur. Şişli / Mecidiyeköy ‘de hizmet veren diş polikliniğimiz son derece modern cihazlar ile donatılmıştır.

7/24 hiç çekinmeden aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz:

0212 909 4039

Zirkonyum diş uygulamasından sonra artık gülmekten çekinmeyeceğiniz bir gülüşe sahip olacaksınız. Estetik diş hekimliğinin artık en çok kullanılan uygulamalarından olan zirkonyum diş hastalarımıza tavsiye ettiğimiz öncelikli estetik diş uygulamasıdır.

İmplant diş direk diş köküne müdehale edilen bir uygulamadır ve sağlamlık açısından doğal dişe en yakın tedavi yöntemidir. İmplant uygulanan dişe daha sonra zirkonyum uygulanarak görünüm ve estetik olarak gerçek diş yapısı sağlanmış olur.

implant diş genelde diş kaybı yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir, implantın bir çok çeşidi bulunmaktadır bu yüzden implant diş tedavisi yaptırmadan önce implant tedavasi ni detaylı olarak araştırdıktan sonra uzman diş hekimi ne başvurmanızı tavsiye ederiz.